História

Spoločnosť vznikla v roku 1998 pod názvom LIGAS NITRA, s.r.o. Už pri svojom vzniku sa spoločnosť stala špecializovanou na výkon integrovaného bezpečnostného servisu.

V roku 2007 sa názov spoločnosti upravil do aktuálnej podoby – LIGAS , s.r.o. so sídlom na Štefánikovej 54, v centre mesta Nitra.

Poslanie

Našim poslaním je zabezpečovať pre našich klientov ochranu ich majetku tak, aby to bolo pre klienta čo najefektívnejšie z hľadiska pokrytia rizika a vynaložených finančných prostriedkov na ochranu.

Vízia

Rozšíriť naše služby ochrany pomocou partnerských bezpečnostných služieb po celom Slovensku o čo najväčší počet objektov, ktoré môžeme napojiť na jeden centralizovaný pult ochrany so špecializovane vyškolenými zamestnancami práve pre čo najefektívnejšie externé riadenie ochrany. Dokážeme tak ochrániť majetok aj s výjazdom kdekoľvek na Slovensku.

Prečo si nás vybrať

Výborné renomé v odbore už od 1998

Sme spoľahlivým partnerom s čistým štítom už od roku 1998.

Profesionálny tím pracovníkov

Pravidelne realizujú odbornú prípravu zásahového tímu, praktického výcviku, taktiky a techniky vykonania zásahov. Praktický výcvik vykonávame aj nad rámec zákonom požadovanej frekvencie.

Realizujeme zabezpečovacie systémy

Preto okamžite sfunkčníme celý systém bez nutnosti čakania na náhradné súčiastky z dôvodu väčších skladových zásob a vy ste tak chránený neustále čo najlepšie.

Certifikované služby

Všetky nami poskytované služby spĺňajú potrebné certifikácie a skúšky.

Podporujeme náš tím

Kontinuálne realizujeme výcvik a zdokonaľovanie praktických zručností v sebeobrane a podporujeme našich pracovníkov v individuálnom zvyšovaní fyzickej zdatnosti a psychickej odolnosti a spôsobilosti.

Vždy čestné a spravodlivé jednanie

V našej firemnej kultúre je dôležité správanie nášho tímu. Vyžadujeme čestné a spravodlivé konanie.