Komunitné stráženie

Bývanie v dome, postavenom podľa vašich detailných predstáv o prevedení, štýle a mimo ruchu mesta, v prostredí ticha a pokoja, je snom nejedného z nás. A keď si ten sen splníme, prejdeme si vybavovaním, stavaním, zariaďovaním a sťahovaním, začne sa nová etapa nášho života. Súčasťou takéhoto života je očakávaný pocit istoty, pohodlia, súkromia a aj bezpečnosti.

Zbystrite pozornosť, ak ste majiteľom domu alebo novostavby v odľahlejšej alebo dokonca vzdialenej časti mesta a máte pocit, že potrebujete ešte viac bezpečnosti pre vás, vašich susedov a celkovo vašu štvrť.
Istotne privítate pocit istoty, že je u vás doma všetko v poriadku aj počas hodín, keď ste mimo domova. Budete sa cítiť pohodlnejšie, keď budete vedieť, že sa o vašu nehnuteľnosť stará niekto aj vtedy, keď tam nie ste.

Pre bezpečnosť a ochranu vašej susedskej oblasti, je tu služba Komunitného stráženia, ktorá zahŕňa:
permanentný dohľad po napojení na pult centrálnej ochrany,
pravidelné kontroly lokality v nepravidelných intervaloch našimi profesionálnymi pracovníkmi tak, aby nedošlo ku krádežiam, poškodzovaniu, zneužitiu a ničeniu vášho majetku,
kontrola bezporuchového stavu vstupov do obytnej zóny,
kontrola motorových vozidiel z hľadiska oprávnenosti vstupu do zóny,
spolupráca s políciou SR, hasičským a záchranným zborom SR.

Zvýšenú bezpečnosť vďaka pravidelnému kontrolovaniu celej oblasti skúsenými a profesionálnymi zamestnancami a možnosť rozdeliť si náklady na stráženie medzi všetkých susedov určite uvítajú všetci.