Sme profesionáli Spoľahnite sa na partnera, ktorý ochráni váš osobný majetok alebo majetok vašej spoločnosti. Sme k vám blízko Poloha našej strážnej služby zabezpečí, že budeme hneď za rohom, keď nás budete potrebovať. Spoľahlivý personál Naši pracovníci musia splniť okrem zákonom stanovených požiadaviek aj prísne interné kritériá. Staráme sa o vás
24 hodín denne
Venujte sa dôležitým veciam a obavy o ochranu majetku a osôb zverte do našich rúk.

Naše služby

Domnievame sa, že ochrana majetku a života sa v súčasnosti stáva dôležitejšou viac ako v predošlom roku, a možno povedať, že ešte kedykoľvek predtým. Vhodným bezpečnostným projektom zahŕňajúcim režimové opatrenia objektu, technických prvkov systému EZS, kamerových systémov CCTV, prípadne lokalizačných technických prostriedkov GPS, vám pomôžeme spraviť dôležité a zásadné rozhodnutie, ktoré vám naša spoločnosť pomôže naplniť a môže sa stať pevnou oporou pri ochrane nielen vášho majetku, ale možno i života a zdravia vás, vašich blízkych, či vašich zamestnancov.

Patroly

Ak sú vaše objekty frekventovane navštevované a zároveň potrebujete mať prehľad o osobách v objekte, je fyzická ochrana ideálnou voľbou.

Pult centrálnej ochrany

Pomocou pultu centrálnej ochrany máme nepretržitý dohľad nad chráneným majetkom našich klientov a dokážeme tak okamžite reagovať bez nutnosti nás kontaktovať.

Kamerové systémy

Pomocou kamerového systému dokážeme šetriť klientom náklady na nepretržitú fyzickú ochranu, tak aby zároveň nedošlo k ohrozeniu kontrolovaného objektu.

Komunitné stráženie

Aby bol aj váš domov bezpečným miestom pre všetkých členov rodiny, pomôžeme vyriešiť zabezpečenie a ochranu čo najoptimálnejším spôsobom.

Ochrana majetku

Ochránime všetko, čo je pre vás cenné, od rodinnej kroniky po investičné zlato.

Prevoz finančnej hotovosti

Bezpečný prevoz tržieb a finančnej hotovosti do bankových inštitúcií.

Máte otázky?

Pripravili sme odpovede na najčastejšie otázky.

Zabezpečujete i montáž kamerových systémov?

Áno, je to nedieľnou súčasťou ochrany objektov a areálov. Spolupracujeme s renomovanými spoločnosťami pri dodávke systémov. Pri napojení na náš Pult centrálnej ochrany dokážeme takto nahradiť stálu fyzickú ochranu.

Ako dlho trvá napojenie na Pult centrálnej ochrany?

Realizácia napojenia kamerového systému, alebo elektronického zabezpečiovacieho systému na PCO dokážeme za štandardných podmienok zrealizovať do 24 hodín.

Garantujete neustálu ostražitosť vašich zamestnancov?

Naši zamestnanci prechádzajú náročnym výberovým procesom, vďaka ktorému garantujeme ich stopercentnú spoľahlivosť a dôveryhodnosť. Priebežne zamestnanci prechádzajú internou kontrolou, aby bola zabezpečená ich profesionalita.

Čo musí spĺňať záujemca o pozíciu strážnika?

Okem štandardných zákonných požiadaviek sa riadime i prísnymi internými predpismi pri výbere záujemcov o všetky pozície. Pre momentálnu ponuku pracovných miest nás kontaktujte.

    Vyberte si nás za svojho partnera pre služby bezpečnosti.

    Vďaka nášmu dobrému menu počas celého obdobia zabezpečovania služieb bezpečnosti sme neustále flexibilným, ochotným a férovým partnerom pre mnohých klientov. Spoľahnite sa na nás tak, ako nám zverili svoj majetok do ochrany výrobné spoločnosti, logistické firmy, obce či mestá, obchodné prevádzky, banky ale aj bežné domácnosti.

    Kde nás nájdete

    Galéria

    Partnerská služba